Grzegorz 513 133 392
Paweł     663 220 107

Biuro 502 460 136
           518 695 461

Balustrady szklane zewnętrzne

Nasz Zakład Szklarski w Białymstoku zajmuje się między innymi balustradami szklanymi zewnętrznymi, które montujemy na balkonach, tarasach jak i na schodach w obiektach użytku publicznego, domach jednorodzinnych i wielorodzinnych.

 

Balustrady szklane to ciekawe rozwiązanie architektoniczne, które idealnie pasuje do nowoczesnego stylu, jak również łatwo je dopasować do każdego typu jak i koloru elewacji. Szkło to materiał, który jest ponadczasowy zawsze będzie w trendzie. Dzięki co raz większej technologii szklane tafle można ozdobić co nadaje nam niepowtarzalnego charakteru.

 

Rodzaje balustrad:

⇒ balustrady samonośne (cało-szklane) – te balustrady idealnie pasują do osób, które cenią sobie minimalizm, są co raz częściej rozchwytywane na rynku budowlanym.

⇒ balustrady w słupkach – taki rodzaj balustrad daje nam gwarancje stabilności całej konstrukcji.

⇒ balkony francuskie – ich zaletą jest dobra widoczność i nie zabierają światła. Takie szkło mocowane jest za pomocą rotuli bezpośrednio do elewacji budynku oddając tym samym złudzenie, że wisi w powietrzu nadając lekkość dla budynku.

 

Balustrady szklane zewnętrzne wykonywane są ze szkła laminowanego, hartowanego, dzięki czemu są one odporne na warunki atmosferyczne, deszcz, słońce czy mróz. Dzięki laminowaniu przy silnym uderzeniu szkło pęknięte pozostanie na folii a tym samym nie stanie się nikomu krzywda.

 

Poniżej w galerii przedstawiamy kilka naszych realizacji :)

Brak materiałów do pobrania dla tej oferty