Grzegorz 513 133 392
Paweł     663 220 107

Biuro 502 460 136
           518 695 461

Kabiny prysznicowe na wymiar

Kabiny prysznicowe z okuciami najwyższej jakości.

Wykonana ze szkła kabina prysznicowa pięknie zaprezentuje się w każdej łazience, łącząc walory dekoracyjne z funkcjonalnością. Szkło pozwoli przekształcić przestrzeń łazienki w elegancki pokój kąpielowy na miarę XXI wieku. Jeśli oczekują Państwo najwyższej jakości produktów,  to dobrze państwo trafili. Produkujemy szklane kabiny prysznicowe na wymiar od lat, zawsze dopasowując się do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasze kabiny prysznicowe powstają w oparciu o najwyższej klasy szkło hartowane o grubości 8mm. Szkło jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i łatwe w konserwacji. Przy produkcji stosujemy innowacyjną technikę bezramową opartą o okucia punktowe, dającą wrażenie przestrzenności każdej konstrukcji. Możliwe jest również zamontowanie:

  • gałki,
  • pochwytu,
  • relingu,
  • i innych tego typu elementów – zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Okucia– w zależności od preferencji estetycznych – możemy wykonać z mosiądzu pokrytego chromem bądź szczotkowanej stali nierdzewnej. Oferowane przez nas kabiny prysznicowe na wymiar to połączenie funkcjonalności i stabilnej konstrukcji z doskonałym designem. Pracujemy, troszcząc się o każdy detal i dopasowując nasz produkt do specyfiki Państwa łazienki. Nasi doradcy z chęcią pomogą Państwu wybrać odpowiedni projekt – podobny do tych w przedstawionych realizacjach bądź zupełnie inny. Nasze usługi wykonujemy na terenie miasta Białystok oraz w okolicach. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej oferty!

Po dokonaniu pomiarów przygotowujemy najpierw projekt, który jest akceptowany przez Klienta. Oferujemy także transport i montaż elementów zabudowy.