Grzegorz 513 133 392
Paweł     663 220 107

Biuro 502 460 136
           518 695 461

Balustrady wewnątrz domu

Balustrady wewnątrz domu

 

◊ Nie masz pomysłu na balustradę lub antresolę?

◊ Chcesz aby Twoje wnętrze domu wyglądało niepowtarzalnie?

◊ Marzysz o pomieszczeniach otwartych, widnych?

 

Nasza Firma Szklarska z Białegostoku „Super Szklarz” ma dla Ciebie rozwiązanie a mianowicie ‘balustrady szklane’ – które również idealnie wkomponują się w styl industrialny, glamour i nowoczesny. Idealnie łączą się z drewnem, metalem czy betonem.

 

Rodzaje balustrad jakie wykonujemy i montujemy:

 

◊ balustrady samonośne montowane punktowo na rotulach,

◊ balustrady samonośne wpuszczane w stopnie,

◊ balustrady szklane montowane w ramy

◊ balustrady szklane montowane w słupki

Do montażu szkła stosujemy bardzo dobrej jakości okucia ze stali nierdzewnej. Dobieramy okucia indywidualnie według potrzeb i gustu klienta.

Rodzaj szkła wykorzystywany do balustrad:

 

◊ szkło hartowane (takie szkło nazywane jest bezpiecznym a to dlatego że zapewnia bardzo duże bezpieczeństwo. Jest to szkło jednowarstwowe poddane obróbce termicznej dzięki której znacząco wzrasta odporność szkła na rozbicie. Taka szyba ma jeszcze jedną zaletę a mianowicie sposób pękania. Pęka na drobniutkie elementy o tępo zakończonych krawędziach.

◊ szkło laminowane (składa się z kilku warstw szkła, najczęściej z dwóch tafli a między nimi jest folia. Szkło laminowane VSG zalicza się również do szyb bezpiecznych. A to dzięki folii, gdy pęknie jedna z szyb, szkło zostaje na folii, ma też w sobie izolacje akustyczną – dźwiękoszczelną.

Brak materiałów do pobrania dla tej oferty