Grzegorz 513 133 392
Paweł     663 220 107

Biuro 502 460 136
           518 695 461

Daszek szklany nad drzwi

Daszek szklany nad drzwi

Nasza firma ‘Super Szklarz’ posiada również w ofercie wykonanie jak i montaż daszków szklanych – mamy w tym wieloletnie doświadczenie. Takie zadaszenie ochroni Cię przed wiatrem, śniegiem i deszczem nie zabierając przy tym dopływu światła.

 

Daszki szklane montowane są:

♦ nad tarasami

♦ nad balkonami

♦ nad drzwiami

♦ przy obiektach publicznych

♦w firmach

♦ w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych

 

Daszek szklany przy obiekcie publicznym

 

Dzisiaj chcemy Wam przedstawić jeden z naszych daszków szklanych, który montowaliśmy przy obiekcie publicznym w Przedszkolu. Został on wykonany ze szkła laminowanego, hartowanego (bezpiecznego) do zamocowania użyliśmy odciągów ze stali nierdzewnej, które charakteryzują się przede wszystkim dłuższym okresem użytkowania, odpornością na temperaturę oraz wysokim połyskiem. Staramy się wybierać okucia dobrej jakości aby służyły nam latami.

Dlaczego akurat ten system mocowania zadaszenia szklanego?

 

Wybraliśmy ten rodzaj systemu do mocowania zadaszenia, ponieważ jest on polecany przy obiektach użytku publicznego jak i przy budynkach jednorodzinnych. Daszki zawieszane na cięgnach są solidne, stabilne i są w stanie utrzymać duże oraz ciężkie dachy, jednocześnie sprawiają wrażenie lekkich, nieprzytłaczających całości konstrukcji.

Brak materiałów do pobrania dla tej oferty