Grzegorz 513 133 392
Paweł     663 220 107

Biuro 502 460 136
           518 695 461

Panel szklany z grafiką

Chcesz aby Twoja kuchnia na brała nowoczesności?

Nasza firma Szklarska z Białegostoku wykonuje panele szklane z grafiką, które na pewno unowocześnią Twoje wnętrze i pozwala na większe możliwości w zakresie kreowania charakteru wnętrza. Przy doborze dowolnej grafiki będzie łatwiej dopasować ją do każdej kuchni jak i do Państwa upodobań.

 

Nasze panele:

∼ hartujemy aby były bezpieczne (jest to szkło poddane obróbce termicznej dzięki której znacząco wzrasta odporność szkła na rozbicie)

∼ nadruk nakładamy na szkle opti white (jest to szkło pozbawione zielonej poświaty ‘ekstra białe’ idealne do grafik, ponieważ nie zmieniają koloru zdjęć)

∼ stosujemy nadruk UV (czyli bezpośredni druk na szkle po wewnętrznej stronie szkła, dzięki temu grafika jest nasycona, wyrazista i nie uszkodzimy w żaden sposób nadruku)

∼ przed nadrukiem robimy projekt/wizualizację aby zobrazować jak dany motyw będzie się prezentował w kuchni.

 

Szkło z grafiką cieszy się co raz większym zainteresowaniem, szczególnie jeśli chodzi o panel szklany do kuchni. Jest on łatwy w czyszczeniu, również dlatego że w porównaniu do płytek nie ma fug.

W galerii niżej przedstawiamy kilka naszych realizacji jak również zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej - https://superszklarz.pl/uslugi/szklo-grafika/

Brak materiałów do pobrania dla tej oferty